Rolety

Antywłamaniowa_SAR.png

Antywłamaniowa SAR

 została stworzona dla osób ceniących bezpieczeństwo swoje i bliskich.

SKP_01.png_alpha-127__600x830.png

SKP

System posiada półokrągłą skrzynkę, która ze względu na swój kształt jest szczególnie polecana do montażu na stolarce okiennej już istniejącego budynku.

expert xt.png

EXPERT XT

System stanowi alternatywne rozwiązanie z możliwością wygodnego dostępu od strony czołowej i dolnej z wnętrza pomieszczenia.

CleverBox soft.png

CleverBox Soft

Rozpoznawalną i szczególnie charakterystyczną cechą systemu jest zaokrąglona pokrywa rewizyjna od strony wewnętrznej pomieszczenia.

SK_45_03.png_alpha-127__600x830.png

SK-45

System z charakterystyczną skrzynką ściętą pod kątem 45 stopni od strony zewnętrznej.

elite xt.png

ELITE XT

Dogodny system, który dzięki swojej konstrukcji umożliwia zapewnienie lepszej izolacji termicznej oraz akustycznej, a także zaoszczędzenie znacznej ilości energii cieplnej szczególnie w zimniejszych porach roku.

opoterm.png

OPOTERM

Rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów szczególnie ze względu na liczbę możliwych spersonalizowanych udogodnień.

Roka-Top 2.png

Roka-Top 2

System będący zaawansowanym rozwiązaniem technologicznym idealnie sprawdzający się zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach.

SKO-P_01.png_alpha-127__600x830.png

SKO-P

Wyjątkowy system wyposażony w skrzynkę o zaokrąglonym kształcie z wysokogatunkowej blachy aluminiowej.

EXAKT.png

EXAKT

Zastosowanie tego systemu zapewnia polepszenie izolacji termicznej oraz akustycznej, co wpływa na ilość zaoszczędzonej energii cieplnej.

CleverBox.png

CleverBox

System wyróżnia się najlepszymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej ze względu na swoją wyjątkową strukturę oraz bardzo wysoką jakość zastosowanych komponentów.

Roka-Top 2RG.png

Roka-Top 2RG

Estetyczne rozwiązanie przeznaczone do instalacji nie tylko na nowo powstających budynkach, ale również tych remontowanych.

SP-E.png

SP-E

System przeznaczony głównie do montażu w nowo wznoszonych budynkach po uprzednim uwzględnieniu oraz zaplanowaniu sposobu instalacji na etapie projektu w celu jak najlepszego wykorzystania jego walorów.